ماژول ساید بار

“با راه‌اندازي بازار ساخت و فروش پاركينگ در بافت‌فرسوده، مالكان املاك كلنگي مي‌توانند محدوديت‌هاي سفت‌وسختي را كه شهرداري‌تهران بابت تامين پاركينگ در ساخت‌وساز‌ها اعمال مي‌كند پوشش دهند.”

ماژول ساید بار

“با راه‌اندازي بازار ساخت و فروش پاركينگ در بافت‌فرسوده، مالكان املاك كلنگي مي‌توانند محدوديت‌هاي سفت‌وسختي را كه شهرداري‌تهران بابت تامين پاركينگ در ساخت‌وساز‌ها اعمال مي‌كند پوشش دهند.”
صنایع فولاد
+98-21-40442044         +98-21-40442101       info[at]aaransteel.ir


صنایع فولاد:
شرکت فولاد تجهیز آران با پشتوانه فنی و مهندسی و مدیریتی موسسین آن در سال 96 به عنوان یکی از شرکت های مهندسی و بازرگانی پیشرو در زمینه واردات و تامین ابزارهای ماشین کاری و تجهیزات خطوط آن ، تجهیزات صنعت و معدن، ، تجهیزات کارخانجات سیمان و فولاد فعالیت می نماید.
شرکت فولاد تجهیز آران از همین سال آغازین نماینده انحصاری تعدادی از شرکت های معتبر اروپایی و  First Heavy Industries(CFHI) China کشور چین و شرکت Schwitzer Rolling and Technology کانادا در ایران به شرح ذیل شروع به کار کرد:
• شرکت CFHI به عنوان بزرگترین تجهیز ساز کشور چین با گردش مالی بیش از 52 میلیارد دلار در سال، یکی از بزرگترین ماشین سازان دنیا می باشد که در پرونده کاری خود طراحی، نصب و احداث 74 خط نورد گرم، 52 خط ریخته گری پیوسته و نظایر آن را دارد .
• شرکت Schwitzer Rolling and Technology کانادا یکی از اصلی ترین شرکت های تولید دانش فنی در پروسه های مختلف فولادی است طراحی حای انجام شده توسط این شرکت توسط بزرگان فولاد جهان به عنوان طراحی پایه ای برای احداث بسیاری از کارخانه های فولادی استفاده شده است.از اصلی ترین مشتریان این شرکت، شرکت های DANIALI و NCO ایتالیا هستند که در ایران پروژه های موفق بسیاری از جمله فولاد ارفع را بر پایه دانش فنی شرکت مذکور انجام داده اند.
 فعالیت شرکت فولاد تجهیز آران عمدتاً بر اساس تامین و نصب و تدارک کارخانجات ایرانی در خصوص ابزارها، ماشین آلات، خطوط تولید و همچنین قطعات یدکی آن خطوط در صنایع مختلف از جمله فولاد، معدن، نفت و گاز و پتروشیمی ، سیمان و صنعت خودروسازی می باشد.
از اصلی ترین اهداف این شرکت ارتقا و به روزرسانی و بهینه سازی تولید در خطوط تولید و ماشین کاری با ارائه به روزترین و مقرون به صرفه ترین محصولات و پیشنهادات و روش های فنی و مهندسی می باشد. شرکت فولاد تجهیز آران دارای بیش از 20 نفر پرسنل متخصص با تحصیلات عالی است که در واحد های فروش، مهندسی و تعمیرات، بازرگانی شامل حمل و نقل، واردات و ترخیص و ... در دفتر مرکزی تهران فعالیت می نمایند.
جهت آشنایی بیشتر و شرح تفصیلی درباره فعالیت های این شرکت و همچنین آشنایی هر چه بیشتر با کمپانی های سازنده ای که شرکت فولاد تجهیز آران نماینده آنها در ایران می باشد، لطفا از قسمت محصولات بازدید بفرمایید.
همچنین واحدهای فروش و فنی این شرکت آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان بوده و همچنین تیم فنی تخصصی شرکت فولاد تجهیز آران آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره های فنی و ملاقات فنی و بازرگانی به صورت حضوری از واحدهای صنعتی شما اعلام میدارد.
• طراحی فرآیند تولید و جانمایی خطوط .
• طراحی تجهیزات براساس نیاز های تعریف شده ی فرآیندتولید جهت دستیابی به حداکثر بازدهی و کارایی .
• ارزیابی و بهینه سازی خطوط تولید جهت افزایش بازدهی تولید و کیفیت محصول.
• مدیریت پیمان پروژه های صنعتی براساس استانداردهای متداول بین المللی.
• تامین کننده کلیه ابزارآلات و ماشین آلات صنعتی و قطعات وابسته از کلیه کشورهای معتبر اروپایی، آمریکایی و خاور دور
•  فروش ماشین آلات خط تولید بصورت دست دوم
• دارا بودن نمایندگیهای معتبر از شرکتهای مرتبط
• ارائه کلیه اطلاعات فنی و مستندات محصولات قابل عرضه
• فروش محصولات بصورت ارزی و ریالی
• تحویل در کوتاهترین زمان ممکن
• ارتباظ نزدیک با شرکتهای تولیدی داخلی، قطعه سازان، صنایع خودروسازی، شرکتهای نفت و گاز
• امکان اعزام کارشناس در جهت حصول راهکار در رفع نیازهای شرکتهای تولیدی و ارائه خدمات پس از فروش

ورود کاربران

ثبت نام کاربران